Jesteś tutaj

Nawozy dolistne Agroleaf Power

 

Co to jest Agroleaf Power?

Jest to wyjątkowy nawóz dolistny, skierowany do rolników, którzy mają wyższe wymagania i dążących do uzyskania maksymalnych plonów o doskonałej jakości. Agroleaf Power jest nawozem o wyższej koncentracji pokarmowych zarówno makro jak i mikroelementów. Działanie jego jest znacznie szybsze niż innych nawozów dolistnych, a widoczne są po 12-24 godzinach. Ponadto unikalna formuła M-77 zwiększa tolerancję na stresy i gwarantuje większy, lepszej plon.
 

Cechy nawozu Agroleaf Power:
- wysoka czystość chemiczna - zabieg bezpieczny dla roślin,
- doskonała rozpuszczalność (nawet w zimnej wodzie),
- najwyższa koncentracja składników pokarmowych,
- maksymalna przyswajalność składników pokarmowych oraz ich szybkie i trwałe wnikanie do liści - zapewnia formuła M-77 (efekt widoczny już po 1-2 zabiegach),
- możliwość łączenia zabiegu ze środkami ochrony roślin.

 

Zalety stosowania nawozów Agroleaf Power:
- błyskawiczne dokarmienie roślin - dostarczenie brakujących im składników pokarmowych w trakcie niesprzyjających warunków (susza, okresy chłodów, zalanie, mała intensywność światła),
- skuteczniejsze wykorzystanie okresów dobrej pogody do wzrostu roślin,
- lepsza zdrowotność roślin i wyższa odporność na infekcje chorobowe,
- ograniczenie kumulacji szkodliwych azotanów.

 


Agroleaf Power Azotowy 31+11+11 + mikroelementy
Znacznie przyspiesza wzrost roślin, szczególnie w trudnych warunkach uprawowych (mało urodzajna gleba, niewłaściwe pH gleby, niskie temperatury). Uzupełnienie azotu jest szybkie i efektywne. Efekty widoczne są już w ciągu 1-2 dni.
Zalecamy stosować w pierwszych dniach po ustaniu chłodu dla przyspieszenia wzrostu roślin.

Wyjątkowo przydatny w uprawie: zbóż, rzepaku

Opakowania: 2kg; 15 kg


Agroleaf Power Fosforowy 12+52+5 + mikroelementy
Fosfor należy do najwolniej przyswajalnych składników, niezbędny do rozwoju systemu korzeniowego. Najszybszą i najskuteczniejszą formą dostarczenia roślinie fosforu jest zabieg dolistny. Nawóz szczególnie polecany przy niskich temperaturach, a także na glebach o zbyt niskim lub zbyt wysokim pH. Przyspiesza rozwój korzeni po posadzeniu, inicjuje tworzenie bulw, wpływa na wzrost i wyrównanie plonu.

Szczególnie przydatny w uprawie: rzepaku, ziemniaków, kukurydzy.

Opakowania: 2kg; 15kg


Agroleaf Power Total 20+20+20 + mikroelementy
Najczęściej stosowany rodzaj nawozu Agroleaf. Służy do ogólnego, zrównoważonego odżywiania roślin, szczególnie w okresie ograniczonego poboru składników pokarmowych z gleby.
Bardzo wysoka koncentracja wszystkich skladników pokarmowych pomaga szybko uzyskać oczekiwany efekt.

Szczególnie polecany w uprawie: rzepaku, zbóż, kukurydzy

Opakowania: 2kg; 15kg
 


Agroleaf Power Potasowy 15+10+31 + mikroelementy
Zawarty w nawozie, łatwo przyswajalny potas jest szybko pobierany przez rośliny, poprawia ich jakość. Rośliny lepiej zaopatrzone w potas są odporniejsze na suszę. Nawóz ten przyspiesza i wyrównuje dojrzewanie, podnosi pozion cukrów i trwałość płodów rolnych. Zalecamy stosować po zakończeniu fazy kwitnienia, szczególnie w okresie wzrostu, dojrzewania oraz przyrostu masy.

Szczególnie przydatny w uprawie: rzepaku, buraków cukrowych, ziemniaków

Opakowania: 2kg; 15kg


Agroleaf Power Wapniowy 11+5+19+9CaO + mikroelementy
Objawy niedoboru wapnia mogą wystąpić praktycznie na każdej roślinie uprawnej, a jego przyczyną może być susza, zbyt niskie pH lub nawet bardzo szybka wegetacja roślin. W takich też warunkach stosowanie dolistne nawozów wapniowych ma swoje uzasadnienie i powinno stanowić integralny element nawożenia dolistnego.

Szczególnie polecany w uprawie: buraków cukrowych, zbóż.

Opakowania: 2kg; 15kgbr

 

Źródło: www.scotts.pl